"Půlnoční swačinka"

22. července 2010 v 0:04 | WeUšQa(Veri) |  Naše kecy
Ahojky moji drazí!

Nemůžu spát ... neni to tím že nejsem unawená ... jsem tak že bych nejraději lehla do postele a spala jako nemluwně ... aw srdce mě bolí a hlawa mi asi praskne,oči mě pálí a ruce se mi klepou ... chci spát aw nemůžu ... byl a je to nejlepší co mě w žiwotě potkalo ... miluju ho a žiju we strachu ... řeknu wám to tak něják od začátku ... Seznámili sme se přez kamaráda a šlo to samo ... netrwalo dlouho a oba sme byly zamilowaný až po uši ... 2 měsíce to bylo krásný a pak konec ... teď spolu nejsme skoro 2 měsíce a mě a myslim že i jemu tak trochu začalo pomalu aw jistě docházet že takhle to nejde ... bylo by to jednodušší kdyby se do toho nepřimotal "kamarád"  a nezačal se do wšeho srát ... wše tím jenom zhoršil ... já tady teď dělám wodárnu a je mi hrozně tkže doufám že je ten tk zwaný "kamarád" jak si říkal konečně šťastná :( Wšechno chce swůj čas jak se říká takže tomu čas dám ... drže nám prosím palečky ... moc to potřebuju :) děkuji wám za přeštení tohoto blábolu aw já to tak cítím a nemohu to držet w sobě ... to nedokážu ...

Pac a pusu =o* posílá Waše wěrná blogařka Werunka :)

WélušQa Kiss

Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen, tak jako touha zlomená, tak jako láska bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítím se já bez Tebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama