Květen 2010

AxiA,Fanska,Sieg a Ash

31. května 2010 v 21:55 | WeUšQa(Veri) |  Banda

Yu-Fotky...mňam =o)

18. května 2010 v 18:57 | Weuša(Veri) |  Yu

Shinowo tetowání =o)

18. května 2010 v 18:55 | Weuša(Veri) |  Shin

Dolly Christ-"le mashup"

11. května 2010 v 17:27 | WeUšQa(Veri) |  Yu

Vtipy

8. května 2010 v 20:19 | Niki |  Blbiny

Vyskočí 2 parašutisti z letadla. "Dáš si jablko?", ptá se během pádu jeden toho druhého. "Jo, dám si." Po dalších metrech volného pádu se ptá znovu: "Dáš si ještě jablko?" "Jo, dám si ještě jedno." Když jsou na kritické hranici: "Dáš si ještě další jablko?" "Jo, dám, ale kde ty jablka pořád bereš ?" "Tobě z batohu!"

Inzerce: Prodám mobilní telefon ruské výroby. Zn.: I s podvozkem.

Ptá se policajt potenciální vdovy v márnici: "Vím, že je to pro Vás těžké. Byla byste tak laskava a mohla byste identifikovat tělo Vašeho manžela ? Měl nějaké zvláštní znamení ?" "Ano, koktal."
Příjde číňan do obchodu a povídá: "Tink ping cing ming ding Coca Cola !" Prodavač se na něj koukne a říká: "Dva litry čeho?

Starý lord líčí své zážitky z lovu v Africe. "Zůstali jsme v džungli bez jídla, odsouzeni k smrti." "To tam nebyla v okolí ani žádná voda ?" "Kdo by v tak těžké situaci myslel na mytí !"

Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketingu a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, a objeví se duch lampy. Duch říká: "Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání." Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: "Já první! Já první!" A vysloví přání: "Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!" »Frnk!« a je pryč. "Teď já!" bere si slovo vedoucí marketingu. "Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!" »Frnk!« a je pryč. "A vy?" osloví duch šéfa. Šéf: "Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!" A poučení z téhle historky? "Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!"

"Pavlíčku, proč dnes vedeš do školy kolo ?" "Ale, paní učitelka mi chce promluvit do duše.."
Jaroušku, mluvil jsi s tím člověkem, který mě včera vytáhl z řeky, když jsem se topila ? Samozřejmě ! Tři hodiny se mi omlouval.

Pacient je na vyšetření u lékaře. Ten ho prohlíží a neustále brumlá: "To je dobře...to je dobře...to je dobře..." Pacientovi to nedá a zeptá se: "Co je dobře ?" Lékař: "Že to nemám já."

Jede řidič nočním městem, zastaví ho policajti a chtějí po něm doklady. Řidič je podá, policajt si je prohlédne a ptá se: "Vaše jméno?" Řidič se nakloní z okýnka a povídá: "A ten co umí číst u vás už nedělá?"

Jdou dva podnikatelé večer domů pěšky. Spatří jak se k ním blíží parta chuligánů, která je asi okrade. Jeden z podnikatelů vytáhne peněženku vyndá 10 tisíc a dá je tomu druhému se slovy: "Tady ti vracím ten dluh."

Pan Novák navštívil galerii: "To je strašné, jaké ohavností nazývají uměním !" "Promiňte pane, ale stojíte před zrcadlem !"

Děda pobíhá po ložnici a povídá si pod fousy: "Co jsem to jen chtěl? Co jsem to jen.." Ráno si konečně vzpomene: "Aha, jít si večer dřív lehnout!"

Jde tlustá paní po městě a zpívá si: "Kdybych byla jahodou..." Náhodný kolemjdoucí se otočí a říká: "To by bylo džemu."

Dobrý milenec se vyznačuje třemi způsoby. Za prvé, má špatnou paměť. A ty druhé dva už jsem zapoměl.

Potkají se dva kamarádi v hospodě. Jeden povídá: "To mi nebudeš věřit, co se mi včera stalo. Přijdu domů a v posteli mi ležel cizí chlap." "Z toho si nic nedělej, mě to žena dělá taky." "No jo, ale já nikoho nemám."


Wtipy o Tokio Hotel

8. května 2010 v 19:59 | WeUšQa(Veri) |  Vtipy
Jde Tom po ulici a potká kamáráda Andrease ten Tomovi ukáže jednu holku v časopise a ptá se ho jak se mu líbí Tom:je mi nějaká povědomá ale je to kus jak se jmenuje?Andreas na Toma vykulí oči a řiká to je tvuj brácha Bill s novym účesem.

Báseň o Tokio Hotel

8. května 2010 v 19:45 | WeUšQa(Veri) |  Vtipy
První a jediná láska pro oba!!
Nastal obrovský zlom,jednu kundičku spatřil Tom. "Bille to je ale Kunda, líbí se mi její bunda"..Bill: "Dělej Tome klusej za ní,vem tu bundu krásné paní"..hop,hop,klus,Tom je u ní,ten má ale vkus!! Je to kunda jako prase,Tom se zamiloval zase!!..Tom:"Ahoj koťě jak se máš,doufám že mi brzo dáš!"..Kunda: "Neboj brouku dám ti hned,ať však ví to celej svět!" ..Tom zavolal novináře a dělali to u polštáře! šuk sem,šuk tam,líbilo se,avšak něco povedelo se!! Kunda jménem Terinka,čeká teď dvě miminka..z Toma bude fotr a z Billa je kmotr..Terezka však řádí dál,donutila Billa aby mu taky stál..zase šuk sem,šuk tam,znova a zas,Tom Billa drží za ocas!Tom:"já odejdu do Erka a co nevidím - nahatá je tu Terka"-..Bill:"Sem si to s ní rozdával a na tě přitom nadával".. je to v háji,nejsou v ráji..Terka je zas vtom a otcem je Bill i Tom.. Od té doby uplynula hodinka a z Kaulitzů je teď šťastná rodinka.......

Prosbička!

8. května 2010 v 10:56 | WeUšQa(Veri) |  Naše kecy
Prosím wás!Týká se to čtenářů kteří použíwají facebook!Přidejte se prosí do stránky ,,Kdo si myslí že Nikýýs Homowá je hezká a milá ať se přidá" nenutím wás aw byla bych moc ráda...jinak mě si můžete na FCB přidat jako přítele pod nickem WélušQa Kiss a Nikču pod nickem Nikýýs Homoš :)
Předem díky :) WeUšQa(Veri)My Diary NO°2

5. května 2010 v 18:48 | WeUšQa(Veri) |  My Diary

Už sem tady 12 dní.12 podělanejch dní zavřená ve cvokárně jak nějákej magor!Mám čas na přemejšlení,ale je to tady děsiví.Všichni mají nepřítomnej pohled,hrajou si s autíčkama a panenkama i když jim je přes 50,všichni ječí,žerou prášky a pořád se usmívají.Navíc mám jít zítra na její pohřeb.

1. Máj

2. května 2010 v 18:10 | WeUšQa(Veri) |  Naše kecy
Ještě sem se wás ani nezeptala moji drazííííí...tak jak?kdo uschne a kdo ne? =o* doufám že uschlíků bude co nejmíň ;-) za sebe můžu říct že neuschnu 100% :D :D

My Diary NO°1

2. května 2010 v 9:39 | WeUšQa(Veri) |  My Diary

,,Ccco se stalo?"Zeptala sem se celá zmatená.,,Víš tvoje kamarádka Carter je...",,Je mrtvá?",,Ano."Odpověděl Joshton.,,Doufala sem že je to jen sen.",,To bohužel není.Já vím že ste se pohádali a že šla domů...Nevíš kdo to mohl udělat?"Znovu sem si vzpoměla na Ket(Carter) jak tam ležela.Celá znetvořená.Chtělo se mi řvát i zvracet!Nevěděla sem co mám dělat dřív.,,To je šílený!"Začala sem brečet:,,Ona nemůže být mrtvá!To není možný!",,Já vím že je to pro tebe šok...",,Neeeee!"Začala sem kolem sebe mrskat rukama a vůbec sem se nedokázala kontrolovat.,,To není pravda!Kde je?Já jí musím vidět!",,Víš She je mi to líto,ale nemůžeš jí vidět.",,Proč ne?!",,Mohla by si mít šok.",,Já už sem jí jednou viděla.",,Ano to ano."Zamumlal si ten ´´fízl" pro sebe a nandal si na hlavu klobouk.

Happy B-Day Nikýýs! =o*

2. května 2010 v 9:22 | WeUšQa(Veri) |  Ostatní(Oznámení,...)
Nu takže dneska má Nikýýs narozeniny!Takže jí přeju znowa wšechno nejky ke krásným 13. narozeninám! =o*