Květen 2009

Casting na nového člena!!

31. května 2009 v 12:08 | Niki |  US 5
US5 casting - svět čeká na tebe.
Nahrávky na nové album US5 jsou skoro hotové - Jay, Richie, Izzy a Cayce stojí na startovní čáře, aby mohli prezentovat očekávaný longplayer v Americe.
Se svou vlastní reality šou. Všechny oči jsou obráceny na US5, jak to v USA rozjedou a všechno to přenesou kamery.
A před tím než se album objeví v Německu, budou samozřejmě ještě jedno velké setkání fans s US5. Spousta novinek pro fans, ale tohle je ta největší:
US5 HLEDAJÍ PŘES CASTING NOVÉHO PÁTÉHO ČLENA jako náhradu za Vinceho!!
Máš schopnosti na světovou star? Máš hlas, umíš tancovat a máš záři, která všechny okouzlí? Tak tohle je šance tvého života.
Exklusivně tady na CmyC jsou svoláváni všechny talenty, aby se mohli ucházet.
Protože části pátého člena na novém albu stále chybí.
Jak busou přesně castingy vypadat, vám sdělíme tady později. Hledáni budou mezinárodní
umělci a celé to bude světové.
Takže řekněte všem rychle tuto zprávu, které znáte. Jedno jestli s Německa, Francie, Španělska, Anglie, USA nebo ze zbytku světa - to, co platí, je talent, hlas, tanec, síla osobnosti a anglické znalosti.
To je TA šance na mezinárodní hudební kariéru, tady se staneš světovou star.
A s CmyC je to všechno tady. US5 už jsou na tebe nažhavení.
Všechna další info najdeš již brzy na CmyC-casting

zdroj:us555

<3Love To The Grave<3(8)

31. května 2009 v 10:57 | Veri |  <3Love To The Grave<3
,,Já? Vlny? Prosím tě!´´,,Jo ty ty blbečku!´´,,Jo najednou sem blbeček!?´´,,Hele vy dva!Nechte toho!Kdo vás má poslouchat!?´´Nj Hannah je zase chytrá jako vysílací věž!Bože vodtáhněte jí někdo nebo se neudržím!,,Proč seš na Denise tak nabroušená?´´,,Protože!´´,,Aha!´´,,Já vím že si chtěla slyšet něco jinýho tak ti to řeknu takhle:Denis je nabroušenej na mě!´´,,Tak hned neječ!´´,,Já neječím!´´,,Ale jo ječíš.´´,,Nech toho nebo ti jednu fláknu!´´,,To chci vidět!Hahaha!´´,,Plesk!´´,,Auuuu!´´,,No co chtěla si to vidět!´´,,Tobě tady z toho lesa začalo pěkně hrabat co?!´´Nójó Nicol!Ta taky všechno ví a všechno zná!,,Jo Hannah slyšíš?!Máš toho nechat!´´,,Zklapni!´´,,No jo no!´´,,Hele lidi nechcete toho nechat?´´,,Metty neřeš to.´´,,Jak neřeš to?!Hahaha!´´Zachechtala se Hannah a skočila Mattovi na záda.,,Ok!Tak když už ste to tady vyřešili takmůžeme pohnout ne?´´Ten Max je fakt sladkej.
O půl hodiny později
,,Tak sme tady.´´,,No hurá!´´Zajásala Ashley a sedla si na zídku.,,Bacha ať....´´,,Jááááu!´´,,se ta zídka nerozsype.´´Tak to bylo dobrý!ash se válí nadruhý straně zdi.no jo Max jí varoval..skoro to stihl.,Prssssk!´´,,Čemu se tlemíš Rikki?!´´,,Hádej!Hahahaha!´´,,Já tě zabiju!´´,,Jo jestli se zvedneš!Hahahaha!´´,,Hahahahaha!´´Denis a vybuchl smíchy a ostatní se k němu přidali.,,Jééé
Pavouk!´´,,Jééééé PAVOUK!Hahahaha!Aby ses nepo!´´,,Poooomooooc!´´,,Ježiši já tam pro ní vlezu!´´To zase bude!,,Auuuu!Chceš mě zabít?!´´,,Ne!Chci tě zvednout!´´,,No tak dělej!´´,,Hm nemáte někdo klatkostroj?!Vona je těžká jak Marie Terezie!´´,,Néé to fakt néé sem si ho zapoměl vzít!´´Ten Max je i vtipnej no to je fakt trefa.Když už sem Ash zvedla z tý díry do který zhučela a přelezli sem zídku tak všichni byli mrtví smíchy!,,Jéé Ash ty teda vipadáš!´´,,Hele lidi neměli bysme se vrátit už je skoro tma.´´,,Ty se bojíš Hannah?´´,,Docela jo.´´,,A čeho?´´,,Hůů!´´,,Tohohle!´´,,Hannah to byla jenom sova.´´Najednou něco začalo šustit v lese!Mám zase ten divnej pocit že mě někdo sleduje a je pořát blíž a blíž.Asi sebou seknu je mi nějak slabo,,Prásk!´´,,Co to bylo?!´´Zeptala se Nicol a já sem se slabostí opřela o strom.,,Rikki!Je ti něco?´´,,Ne.To je dobrý.´´Potom se mi začala motat hlava.Slyšela sem něčí kroky...byli blíž a blíž.,,Ahoj děcka pojďte už spátky!´´,,Aaa Ede!´´,,Promiňte jestli sem vás vyděsil,ale měli byste se vrátit!´´,,Jo já du není mi dobře.´´,,Jo deme všichni a vrátíme se sem zejtra.´´Řekl Denis a přišel ke mě:,,Co ti je?´´,,Motá se mi hlava a je mi něják....´´Potom sem omdlela.Nevím jak sem se dostala až do hotelu,ale to je jedno teda jestli mě někdo nanesl přes pameno hihi:,,Jak ti je?´´,,Uaaa!´´,,Křup křup.´´To sem jako spadla na podahu:Jo dobře denisiiii!!!!´´,,Co ječíš?!´´,,Co ty tady?!´´,,Co by?´´,,Aha to sem se toho teda dozvědělala!´´,,Taky si říkám.´´,,Ahoj Rikki!Si OK?´´,,Jo díky za optání Maxi.´´,,Ehm neruším?´´,,JO!´´,,Zklapni Denisi!´´,,Já rači přídu pozdějc.´´,,Klap.´´,,Co? Jo!?Mě teda vůbec nerušil ty...´´Achjo zase to líbání!No co alspoň je nějáký vzrůšo.,,ehmehm!´´ ,,Co zse?!´´,,Sorry já jenom ehm co to vy dva já tohle no.´´,,Tak co chceš Ashley?!´´,,No já ehm víš to...´´Vykoktala ashley a zmizela.

CB-Fotky z Itálie

30. května 2009 v 20:04 | Veri |  Band

CB animky2

29. května 2009 v 16:31 | Veri |  Band
Photobucket

Photobucket
Zdroj Animky 1+2: www.cinema-bizarre.blog.cz

CB animky1

29. května 2009 v 16:30 | Veri |  Band

Photobucket


Photobucket


Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Stop Testům Na Zvířatech!

29. května 2009 v 13:56 | Veri |  Týrání zvířat
Tohle je další případ TÝRÁNÍ ZVÍŘAT!Prosím když si kupujete nějakou kosmetiku snažte se alespoň omezit výrobky testované na těhle tvorečcích!Moooc vám děkuju!
Tohle je můj ňumánek Siro a nechtěla bych aby na něm někdo dělal nějáké testy!Takovích zvířátek deně umírají tisíce jen pro naší krásu!A to za tyhle tvorečky opravdu jestojí!

Alex Pettyfer

29. května 2009 v 12:46 | Veri |  Alex Pettyfer

Bring Me The Horizon

28. května 2009 v 15:38 | Veri a Niki |  Bring Me The Horizon
Bring me the horizon (BMTH) vznikli v Sheffielde, Yorkshire, Welké Británii v roce 2004. Hrají deathcore. V jejich hudbě jsou cítit prvky metalcoru a deathmetalu. Jejich druhé album s názwem Count Your Blessings vydali 30. října. 2006 Byli na turne po svete s Lostprophets, The Blackout, Killswitch Engage, The Haunted...V dubnu a kwětnu 2008 (toe teraz xD) se chystají na turné s I KILLED THE PROM QUEEN...


Bring Me The Horizon
ČlenovéNástrojeV Letech
Oli SykensZpěv2004-?
Curtis WardKytara2004-2009
Matt KeanBaskytara2004-?
Lee MaliaKytara2004-?
Matt NichollsBicí2004-?

Kim Petras-Info

28. května 2009 v 15:24 | Veri a Niki |  Kim Petras

Povolání: Zpěvačka
Datum narození: 1992
Věk:16
Zpěvačka Kim, která se narodila jako Tim, je v Německu známá tím, že začala brát hormony na změnu pohlaví již ve dvanácti letech.V listopadu, po šestnáctých narozeninách, jí byla dokončena chirurgická změna pohlaví.

Jak to tenkrát bylo:
Doktor Bernd Meyenburg, který vede psychiatrickou ambulanci pro děti a dospívající mládež s poruchami identity ve Frankfurtu, říká: "Jen málo psychiatrů má zkušenosti s transsexuály. Rodiny většinou putují od jednoho psychiatra k druhému."

K případu Kim pak vysvětluje: "Vždy jsem byl proti operativní změně pohlaví u dětí. Ale když jsem viděl, jak je jeden z mých pacientů šťastný a jak se skvěle adaptoval po chirurgickém zásahu, uvědomil jsem si, že v některých případech to je správné rozhodnutí. A Kim je jedním z těch případů. Vždycky věděla, co chce."

Kim sama má jasno. Operace podle ní vše změnila. "Je to tak. A už se nemůžu dočkat, až si obléknu své nové plavky a půjdu si zaplavat. Jako jiná osoba. Musela jsem čekat až do šestnácti, protože teprve v tomhle věku mi mohli operaci legálně provést."

V Německu se takové operace obvykle dělají až zletilým, tedy osobám starším osmnácti let, ale Kim dokázala přesvědčil lékaře již ve 12 letech, že mužské tělo pro ni jednoduše není. Ve čtrnácti už byla na úřadech zapsaná jako dívka, což ji proslavilo.

Žena s vousy:
Kim jako dítě / foto: Daily MailProcedura byla hrazena ze zdravotního pojištění, protože její stav byl diagnostikován jako nemoc. Její lékař, endokrinolog Achim Wuesthof, prohlásil, že on i jeho kolegové cítili, že v jejím případě by se mělo začít co nejdříve.

"Co vím, tak Kim je nejmladší člověk na světě, který podstoupil chirurgickou změnu pohlaví. Podle německých zákonů musí dva psychiatři potvrdit, že dítě je opravdu transsexuál a potřebuje změnu. Když se tak stane, je nejlepší začít co nejdříve."

Dodal, že transsexualita se projeví v pubertě a že psychické změny, které přináší, mohou takovýmto lidem způsobit opravdu vážné trauma.

"Lidé většinou nemají pro transsexuály pochopení, většinou protože si neumějí představit, co prožívají. Představte si, že muži najednou začnou růst prsa, nebo naopak ženě vousy, což je naprostý opak toho, čím se cítí. A takhle Kim a lidé jako ona prožívají pubertu."

"Nejsou to šílenci nebo mentálně postižení, oni jsou jednoduše uvězněni ve špatném těle. Proto je nelepší pomoci jim co nejdříve a zmínit tak trauma, které postihne je i jejich rodinu," dodal na závěr.

Ve špatném těle:
Vloni Kim nazpívala u Joyce Records svůj první singl Last Forever, který se stal hitem na YouTube. V září, jen pár týdnů před závěrečnou operací, kdy se definitivně proměnila z muže na ženu, vydala svůj první veřejně prodejný singl Fade Away.

Kim říká: "Ptají se mě, jestli se teď cítím jako žena. Pravdou je, že jsem se vždy cítila jako žena. Jen jsem skončila ve špatném těle."

"Měla jsem problémy, protože jsem nemohla nosit upnuté věci, ale teď si můžu na sebe vzít, co chci. Těším se, až ukážu svou figuru. Doteď jsem se vždy cítila nepohodlně," dodala s tím, že konečně může jít bez obav do dámských sprch či šaten.

Za dívku se Kim, která studuje na módní návrhářku, začala označovat již ve dvou letech. Její otec Lutz přiznává: "Než jsem to akceptoval, trvalo mi to mnohem déle než mé ženě, ale Kim je velmi přesvědčivá dívka. Ví, co chce a jak toho dosáhnout."

The Patton Men-Video

27. května 2009 v 17:59 | Veri |  Dylan Patton

Dylan Patton-Video

27. května 2009 v 17:58 | Veri

Yu´s Girlfriend

26. května 2009 v 8:36 | Veri |  Ostatní(diskuze,oznámení,články,...)

Tak lidi zahajuju diskuzi na téma:,,Yuova nová holka!´´

So dass die Menschen zur Einleitung der Diskussion über das Thema: "Yuova neuen Mädchen!''

So the people initiating the discussion on the topic: "Yu the new girl!''

Feli má narozky!

26. května 2009 v 8:31 | Veri |  Aloha From Hell

Dneska slaví Feli svoje 16 narozeniny tak mu přejeme(Samozřejmě německy):16. Happy Feli Geburtstag!
Nejhnusnější fámy o EMO

25. května 2009 v 17:02 | Niki |  EMO
Ve světě tento životní styl upadá, ovšem v Česku se začíná teprve zabydlovat. Řeč je o EMO. Vyznavači tohoto stylu ale vůbec nemají lehký život. Být EMO znamená dodržovat pravidla a v pravidlech například stojí, abyste předstírali menšinovou sexuální orientaci, či se alespoň jednou pokusili o sebevraždu. Odborníci i veřejnost nevěřícně kroutí hlavou.
Všichni soudní lidé zapochybují, když uvidí mladíka s namalovanýma očima, make-upem a temně obarvenými vlasy sčesanými do čela. Ti neznalí si pomyslí něco o bláznovství, ti znalejší mají jasno - právě vidí vyznavače EMO stylu.
Svět je prý zlý a nespravedlivý
EMO vyznavači si neváží života. Berou svět jako čistě zlý a nespravedlivý. Upřednostňují černou, červenou a bílou barvu a oblečení s lebkou, která je symbolem smrti. Nevěří v Boha a nadpřirozené bytosti, nesnáší křesťany. Věří pouze v realitu a sami v sebe. Nosí vlasy přes oči, aby neviděli, jak se lidé radují z věcí.

V Česku se EMO daří
Samotný styl sice ve světě pomalu vymírá, v Česku ale získává stále větší popularitu především u pubertálních dětí, které jsou vlivem dospívání více náchylné k začleňování do různých pochybných skupin. Vše začíná nevině - nepatrnými změnami v chování a oblékání, kterých si příliš nevšímají ani rodiče. Konec ovšem může dopadnout velmi tragicky.
Pravidla jsou šokující
Na mnoha českých stránkách už dnes totiž můžete nalézt tzv. "EMO pravidla," při kterých soudnému člověku tuhne krev v žilách. Co hlásají? Například - buďte homosexuál. Místo řešení problémů prostřednictvím rozhovoru s přáteli raději vezměte žiletku a pořezejte se. Pokuste se také alespoň jednou o sebevraždu. Existenci těchto pravidel bez obalu přiznávají i sami vyznavači stylu.
"Jasně, ta pravidla jsou, někdy se liší v počtech jednotlivých bodů, ale obecně platí, že čím víc jich stihneme plnit, tím více jsme EMO a tím více jsme uznávaní v komunitě. Mamka si několika řezných ranek na zápěstí nevšimla, už dávno mne nekontroluje," přiznal se teprve 17letý návštěvník internetových diskuzí s přezdívkou e.moShark.
Psychologové varují
Mladí lidé jsou velmi ovlivnitelní a tato pravidla skutečně mohou brát vážně! Hlavně rodiče by tak měli být pozorní. V případě, že Vaše dítě podlehne EMO stylu a nevíte si rady, je nutné navštívit odborníka a s ním prodiskutovat možný postup.
Podle mě to je úplná píčovina a kdo se řídí EMO pravidlama, který sou na netu tk je asi upe blbej a podle mě ty EMO pravidla vytvořil ňákej sjetej mamlas s IQ tykve. A nejwíc mě dostala ta část kde píšou, že když rodiče zjistí že jejich děcka sou EMO tk je maj dovýct k psychoušovi xDD. Toť MŮJ názor!! xD

EMO = SEBEPOŽKOZOVÁNÍ

25. května 2009 v 16:14 | Niki |  EMO
-To neni absolutně žádná prawda!!!
Zde jsou důkazy:
  • Emaři swoje pocity neskrýwají. A práwě důsledek sebepoškozowání je, že se pořežete a nemusíte třeba na někoho řwát atd... Takže to skrýwáte
  • EMO bylo půwodně označení jenom pro hudbu, až po nějaké době se k tomu přidalo to ostatní a sami musíte uznat, že přiřazowat sebepoškozowání ke stylu hudby je čirý nesmysl
  • Sebepoškozowáním trpí lidé, kteří mají těžké deprese a newidí jiný řešení a kdo řekl, že EMO KIDS jsou jenom depkaři, wždyť smích jsou taky emoce. Smutek, radost, zlost, láska, nenáwist. To wšechno jsou emoce
  • Kdo řekl, že se řežou jenom emaři??? Znám jednu holku, která má swůj wlastní styl a někdy se sem tam řízne. Znám další dwě holky, který jsou hoperky a řežou se. Že by byly skrytý emařky?

    Zdroj: http://blacktear.blog.cz/

Yu and his girlfriend

25. května 2009 v 15:28 | Niki |  Yu

<3Love To The Grave<3(7)

24. května 2009 v 15:50 | Veri |  <3Love To The Grave<3
No moment!To teda ne!,,NECH TOHO!!!!´´,,Jééééé!´´,,Žbluňk!´´,,Juj ty si spadl do vodičky?Hahaha!´´,,Co je na tom k smíchu?´´,,Já...´´Prsk´´Hahahahahaha!´´Denis vylezl z vody:,,Ty seš fakt kráva Rikki!´´,,Díky za kompliment!´´,,Denísku!Jestli chceš já tě zahřeju!´´,,Di se vycpat Ashley!´´,,Hm tak nic no.´´,,Ashley sklapni nebo tě praštím!´´,,Už se tě bojím!´´,,Alicie ser na ní.´´Řekl Matt Ali a něco jí pošeptal.Potom přišla Ali za mnou:,,Rikki co ti říkal Ed?´´,,Že zejtra přijede se synem.´´,,A dál?´´,,Že nás jeho syn vezme na ten hrad.´´,,Aha.´´,,A co ti říkal Matt?´´,,Ale nic.´´,,Nekecej!´´,,No...´´Heh si něco musí vymyslet.,,No?´´,,Ptal se mě jestli se nechci jít projít.´´,,Aha.A pudeš?´´,,Nevím.´´,,Jak nevím?Padej!´´,,Tak jo.Čau ráno!´´Ráno no teda!A prej projít.,,Denisi poď sem!´´,,Ashley dej mi pokoj!´´,,Já s tebou musím mluvit!´´,,Ty histerko zklapni!´´,,Díky za tlumočení Traci!Akorát nevím jak ty víš co sem chtěl říct!He´´,,To musíš umět!´´,,Aha.´´,,Musíte ješet jako paviáni?´´Nicol jestli máš něco proti tak di jinam!´´Nicol přišla za mnou:,,To sou paka.´´,,Kašli na ně!´´,,Jo.´´,,Já du spát stejně je tady nuda.´´,,Jo já du taky.´´,,Jau.´´,,Co je?´´,,Nic.Sem šlápla na klacek.´´
,,Ťukťuk!´´,,JO!´´,,Ahoj Rikki Neviděla si Matta?´´,,Ježiši Kiro!´´No jo další trapas!Kiro mě viděl jenom ve spodkách.Zahrabala sem se pod peřinu:,,Ne večer se šel s Ali projít,ale Ali se ještě nevrátila tak sem si myslela že jes Mattem u vás v pokoji.´´,,Aha.Tak já pudu.´´,,No tak běž!´´,,Jo už du.´´,,Tak už vypadni!!´´,,Čaaaau!´´,,Buch.´´,,Rikki!´´Kterej dement tady zase ječí jak na lesy?!Otevřela sem okno:,,Co zase?Ježiši Ede to seš ty!Promiň!´´,,Připrav se za 30 minut deme na ten hrad!´´,,Jo je tady problém.´´,,A jakej?´´,,Alicia a matt někam večer šli a ještě se nevrátili.´´,,Aha půjdu se s Maxem podívat po lese.´´,,Tak jo já se du voblíct.´´Moc by mě zajímalo jak Max vipadá já vím jenom že mu je 16.
,,Rikki příště tolik nevyšiluj.hahaha!Já sem v noci spala v pokoji.´´,,Uaa!Ali neděs mě!´´,,Tak deme?´´sakra kdo to je?Otočila sem se a málem sem omdlela blahem!To bude asi MAX!Ten je víc boží než Denis a to už je co říct.,,tohle jemůj syn Max.´´Onámil nám Ed.,,Tohle je Alex,Ashley,Trace.Hannah,kiro,Denis,Mat,RIKKI(Moje méno něják moc zdůraznil),Alicie a Nicol.´´,,Čus!Deme?´´,,Jo!!!´´Zařvali všichni nadšeně jenom Denis si Maxe měřil očima,protože ze mě Max nespouštěl oči no oči spíš ten jeho boží kukuč!,,Au!Denisi co blbneš?!´´,,Tobě se líbí?´´,,Kdo?´´,,Max.´´,,Co tě to zajímá!´´,,Já se jenom ptám!´´,,Tak se neptej!´´,,Fájn!´´,,Já nechápu co ti je že děláš takový vlny!´´

Zpráva od Vince

24. května 2009 v 10:31 | Niki |  US 5
Všem mým street teams,
Chci vás jenom ujistit, abyste se nestrachovali. Vím, že hodně z vás si myslí, že váš us5 svět byl perfektní a to, co jste viděli, byly věci, které byly reálné. Vím, že chcete věřit, že jsme se všichni dohromady bavili, zpívali, tancovali, dělali šou atd. Ve skutečnosti, my jsme spolu netrávili čas kvůli zábavě. Snažili jsme se vytěžit nejvíc ze situace. Řeknu vám o tom později více.
Vím, že je to pro mnoho us5 fans těžké to akceptovat. Předpokládám, že tu budou nějaké negativní ohlasy od nějakých lidích. Ptám se, kdyby Richie, Izzy, Chris a dokonce Cayce měli dovoleno mluvit, pak by možná každý porozumněl, že to není jenom ode mě. Myslím, že je to možné, že kluci budou mluvit přímo, když udělám první krok. Jay tvrdí, že se mě snažil několikrát kontaktovat.... neudělal žádné kroky hodně dlouho chvíli a když tak se jen snažil mě tyranizovat, abych podepsal smlouvu. Poslal mi několik opravdu sprostých mailů. Řekl, že se mi snažil volat - mám všechny svoje telefonní nahrávky a emaily. A ty příběhy v bravu o mojí matce, jay je ten, kdo to tam dal, bravo se mnou nikdy nemluvilo. Když říkáš lež tolikrát, lidé začnou věřit, že to je pravda. Chci, aby se mě zeptali, co se stalo?? Psát do brava a na Vivu a ptát se, proč je Jay jediná osoba, se kterou mluvili??
Myslím, že je také důležité pro vás, že moje matka, můj otec, můj bratr a moje sestra jsou skvělí a moc je miluji. Podporovali mě ve všem, co dělám a co plánuju do budoucnosti. Oni mě nepřesvědčili, abych opusil skupinu.
Mimochodem, nelituju toho všeho. Cítím se lépe. Držte hlavy vzhůru a nenechte se tím stáhnout. Nejsem v soutěži popularity. LOL, miluju všechny moje fans a všechnu podporu, co mi dáváte a jen se snažím dělat, to co je správné. Mějte hezký den a uživejte dovolenou.
p.s. Důležité! prosím pošlete mi vaší aktuální street team mail, abych vám mohl napsat mail, a ne přes myspace. díky
peace,
Vincent

Zdroj: http://us5-sexy-hot-boys.blog.cz

(Já nwm komu věřit jestli Vincovi nebo Jayovi, ale asi bude něco na tím co říká Vince i Jay a já sem neutrální, protože nechci někomu křivdit nebo o něm říkat něco co není pravda. Jak to bylo/je ví jen kluci. Tohle je můj názor)